טיול משפחות לסרי לנקה

טיול משפחות לסרי לנקה – ביקור באחת המדינות היפות בעולם

עולם הטיולים המאורגנים מחולק, כידוע, למספר קטגוריות כשאחת מהבולטות בהן היא טיולים משפחתיים. מדי מספר שנים אנחנו יכולים לראות נוספים מסלולי טיולים שונים לקטגוריה זו, כך שכיום אפשר למצוא מגוון מסלולים של טיולי משפחתו ברחבי העולם.

הדוגמא הקלאסית לעובדה שקטגורית טיולי משפחות הולכת וגדלה כל הזמן ונוספים אליה מסלולי טיולים חדשים, היא העובדה שבשנים האחרונות נוסף אליה מסלול טיול משפחות לסרי לנקה. אין זה סוד שבשמך שנים רבות טיולי משפחות בדרך כלל פנו למערב אירופה או לארה"ב, בשנים האחרונות, בעקבות גל עצום של ישראלים למדינות כמו תאילנד והודו, אז גם מדינות מזרח אסיה נוספו למסלול כשהבולטת בהן היא סרי לנקה.

סרי לנקה נחשבת ל"דמעה של הודו" שכן היא ממוקמת כאי אשר פונה אל דרומה של הודו, ומהווה כיום את אחד המעוזים האחרונים של הבודהיזם בעולם. סרי לנקה היא מדינת חוף קלאסית של דרום מזרח אסיה, שכן בתור אי, יש בה חופים מרהיבים כמו שאנחנו מכירים מהגלויות, ויתרונה הוא, שבניגוד לתאילנד נניח, היא עדיין לא חוותה את המודרניזציה ודריסת הרגל המערבית. לכן, כל מי שמגיע לשם היום נהנה עדיין מאווירה ייחודית שמזכירה במשהו את שנות הארבעים והחמישים, אווירה אותנטית וקסומה שמשמרת את רוח המדינה והעם. עם זאת יש לציין, שקל מאוד לטייל בסרי לנקה והתיירים המערביים מרגישים בה ביטחון רב, זו הסיבה שמגיעים אליה תיירים מכל העולם ובפרט מישראל, במיוחד בטיולי משפחות.

אילו אטרקציות יש בסרי לנקה

כאמור סרי לנקה היא מדינת אי וככזאת יש בה חופים מדהימים ביופיים, בחלק מהחופים ניתן ליהנות משמורות בהן אפשר לצלול וליהנות מנוף תת ימי ייחודי. לצד החופים שוכנות עיירות דיג טיפוסיות בהן אפשר לראות דייגים בשעת דייג, ליהנות מארוחות טובות ושווקים ססגוניים. בסרי -לנקה אפשר למצוא גם מקדשים רבים וייחודים ביניהם את מקדשי המערות של דמבולה, לצפות בטקסים דתיים ומופעי ריקוד מקומיים, ליהנות מחוות תבלינים וכן אחת האטרקציות של סרי לנקה בית מחסה לפילים יתומים.

סרי לנקה באופן כללי היא מדינה עם נופים מיוחדים, נופים המשלבים נהרות, הרים, מישורים, אזורי פרא ועוד. נופים אלו ביחד עם האווירה הקסומה במקום הופכים את המדינה לפופולארית מאוד בקרב מטיילים ובפרט בקרב משפחות.

מה כולל טיול משפחות לסרי לנקה

במסגרת טיולי משפחות לסרי לנקה אפשר ליהנות מביקורים במקומות מיוחדים, לפגוש טיפוסים מקומיים, וליהנות מהטעמים והריחות של המדינה. תוכנית הטיול כולל בין היתר רפטינג ושייט, ביקור במקדשים, ביקור בספארי, טיולים בשמורות טבע, טיולי ג'יפים, שהייה בחופים, השתתפות בפסטיבל הפילים הגדול, צפייה במדגרות של צבי ים, ועוד...

חשוב לציין טיול משפחות לסרי לנקה כולל טיסות הלוך ושוב (כולל עצירת ביניים), מלונות ברמה טובה, מדריך ישראלי שמומחה בטיולים בסרי לנקה ולצידו מדריך מקומי, אוטובוס תיירים, כניסה לכל האתרים ועוד. הטיול מתאים למשפחות מגוונות עם ילדים בגילאים שונים.

מה שבטוח זו חופשה שהילדים שלכם לא ישכחו...

טיול משפחות קיץ 2018

גלריית תמונות של הטיול:

http://www.yoga-travels.co.il/galleries/sri-lanka-families/