טיולים עם ניסים אמון

ניסים אמון

מזה שנים רבות נחשב ניסים אמון לאחת הדמויות החשובות והבולטות בעולם הבודהיזם הישראלי וכן בעולם של היוגה והמדיטציות. ניסים מהווה מקור השראה ללא מעט אנשים אשר מבקשים ללכת בדרכו וכמוהו מנסים ללמד ולחנך את מאפייני הבודהיזם והזן בישראל.

את דרכו בעולם הבודהיזם החל ניסים אחרי שירותו בצבא בעת מסע למזרח הרחוק באמצע שנות השמונים, הרבה לפני שזה היה נפוץ לעשות טיול למזרח אחרי צבא. במהלך טיוליו שם הצטרף למנזר זן שם עבר תקופת חניכה והפך להיות לנזיר הישראלי הראשון בקוריאה. עם הזמן המשיך את לימודיו והפך להיות מאסטר זן ואף לימד את התחום במנזר של אושו בפונה, הודו. עם חזרתו ארצה הקים את מכללת מדיסין לתודעה גבוהה, פרסם מספר ספרים בתחום והנחה קבוצות וסדנאות בנושא של מדיטציות, יוגה ותרבות הזן. 

במהלך השנים בהן הוא עוסק בתחום, פיתח ניסים אמון מספר שיטות טיפוליות שמתעסקות בשני חלקיה של אישיותו של המטופל, הרגש והראש. באמצעות שיטה זו אשר משלבת בתוכה אלמנטים שונים של זן, מטפל ניסים במגוון מטופלים אשר פונים אליו.

טיולים עם ניסים אמון

בין מגוון עיסוקיו בתחום הזן והבודהיזם, עורך ניסים אמון גם טיולים מיוחדים למקומות בהם הבודהיזם נפוץ, הוא מנחה קבוצות של מטיילים שיוצאות אל סרי לנקה, קמבודיה, וייטנאם וכן אל איי סיישל. במהלך טיולים אלו נפגשים חברי הקבוצה עם נזירים בודהיסטים במקדשים, עורכי תירגולי יוגה ומדיטציות במקומות מיוחדים, עוברים סדנה לימודית מעמיקה בתחום וכן זוכים לטייל במקומות אשר בטיולים מאורגנים רגילים לא תמיד מגיעים אליהם.

הטיולים אשר ניסים אמון מדריך משלבים בתוכם, כאמור, לא מעט מפגשים עם דמויות מרתקות ומרכזיות בעולם הבודהיסטי, לצד טיפולים מפנקים וייחודים, מפגש עם תרבות וקולינאריה שונה וכמובן שורה של מסעות וביקורים במקומות רבים, מגוונים ויפים.

מלבד הנקודות שציינו, הייחוד בטיולים אלה שחברי הקבוצה הם אנשים אשר מתעסקים בתחום ומכירים אותו. כלומר מדובר בקבוצה הומוגנית מה שמאפשר לחבריה להתחבר אחד לשני בקלות יחסית. חברי הקבוצה מוצאים עניין בנושא הטיול ועל כן מרבית הסיכויים שגם ימצאו עניין רב אחד בשני.

קישור לכתבה על טיולים עם ניסים אמון ממגזין מסע אחר.

 

פרטים טכניים חשובים שצריך לדעת על הטיולים עם ניסים אמון

משך הזמן הטיולים משתנה מיעד ליעד בהתאם למקום אליו נוסעים. כל הטיולים מאורגנים כך שהם יצאו בעונות מתאימות, לרוב מדובר בתקופות של חופשים על מנת שהנוסעים לא יצטרכו להפסיד ימי עבודה או לימודים. חשוב להדגיש, בחלק מהטיולים הטיסות הן ישירות ובחלק הטיסות הן דרך יעד ביניים.

מסלול הטיול נקבע מראש והוא גלוי לכל מי שמעוניין לקרוא אותו ולהצטרף לטיול. המסלול בנוי על פי ימים והוא כולל את היעדים אליהם מגיעים, הפעילויות אותן עורכים בכל יום וכן אילו ארוחות מקבלים בכל יום.

בכל אחד מהטיולים נהנים המטיילים מלינה בבתי מלון ברמה גבוהה, אוטובוס ממוזג עם נהג צמוד, מדריך ישראלי ומדריך מקומי ועלות כל טיול כוללת גם כניסות לכל האתרים.

קישור לטיול לתאילנד פסח- 2018 עם ניסים אמון

קישור לטיול הסגול יוני - 2018 עם ניסים אמון

קישור לטיול לסרי לנקה סוכות- 2018 עם ניסים אמון

 

קישור לטיול לבורמה ינואר - 2019 עם ניסים אמון

גלריית תמונות מטיולים קודמים עם ניסים אמון