אודות

כבר 15 שנים ש- Yoga-Travels (יוגה טרוולס) מוציאה טיולי קונספט בעולם תוך שילוב עם החוויה הגופנית והרוחנית הקשורה ליוגה, פילאטיס, מדיטציה, איור וודה ועוד. אצלנו ביוגה טרוולס אנו מחפשים את פינות הטבע היפות ביותר בעולם, מעוררות השראה ונוסכות שלווה כדי לקיים שם את הסדנאות שלנו.

הטיולים ביוגה טרוולס מיועדים למתרגלים ותיקים, בצד כאלה שמעולם לא התנסו ביוגה או פילאטיס ואפילו לבני זוג או חברים אשר לא מעוניינים להתנסות.

המורים והמנחים ביוגה טרוולס נבחרים בקפידה והם מהמובילים בארץ.

מבנה החופשה הוא תמיד כזה המאפשר לכם חופש בחירה ופעולה בכל רגע ורגע.

רוצים לעבוד קשה ולפתח את יכולות התרגול שלכם? רוצים לשכב בטן גב על החוף? רוצים טיול קונספט? רוצים לטייל ולחוות במקסימום את המקום שאליו הגעתם? אין שום בעיה, אנחנו כאן כדי לעזור ולמצות את החוויה.

יוגה טרוולס מזמינים אתכם למצוא את האיזון המושלם בין שלווה, הרפתקה, למידה ומנוחה, כאשר אנו נדאג לסידורי הנסיעה, ללוחות הזמנים ולכל הפרוצדורות.

עד כה היינו בסיני, תורכיה, קפריסין, איי יוון, ספרד, פורטוגל, איי סיישל, סרי לנקה, תאילנד ומרוקו, באתרים ייחודים, שקטים ורחוקים מהמולת תיירים, עמוק בתוך שמורות הטבע שברחבי העולם, בנופים המרחיבים את הלב.

הקפדנו למצוא פינות חמד בהן אפשר לחוות את השינוי הפיזי והרגשי שבתרגול יוגה, לפתח ולדאוג לגוף באימון פילאטיס וליהנות ממסג' מפנק ומחדש.

נתארח בתנאים נוחים, נאכל מצוין, נצטרף לטיולים באזור ונתרגל מדיטציה לאור השקיעה. אנו יוצאים בקבוצות של כ- 30 אורחים, כך שתמיד תוכלו ליהנות מחברת אנשים או לבחור להתבודד בשקט.

בנוסף, ישנה אפשרות לפנות אלינו בצורה עצמאית ואנו נתכנן עבורכם את החופשה המתאימה לצרכים שלכם תוך שימוש בקשרים ובניסיון הרב שלנו.

רוב האורחים שהצטרפו אלינו חוזרים ונוסעים אתנו לחופשות נוספות. אנשים שבים ופוגשים אחד את השני חופשה אחר חופשה. חברויות נוצרו כאן, בני זוג מצאו כאן אחד את השני ואפילו כמה ילדים נולדו דרך הטיולים שלנו. לכן החלטנו להרחיב את פעילותינו גם למשפחות.

לאט אנחנו מתפתחים כמשפחה ענקית של שותפים לחוויה, אתם מוזמנים להצטרף אלינו בשמחה גדולה וליהנות מכל התכנים והיעדים החדשים והמעניינים שיצרנו עבורכם.

 

  שלכם,  

איל ענבי