סרי לנקה והמלדיביים לנוסע העצמאי

01/01/2015 - 31/12/2016


סרי לנקה או בשמה הקצר ציילון, היא בבחינות רבות אחד ממעוזי הבודהיזם החשובים בעולם, זהו אי-טרופי עתיר אתרים וטבע, ערים עתיקות, מבצרים, מקדשים ושמורות טבע המאפשרות טיולי ספארי אמיתיים. סרי לנקה היא מן המקומות הבודדים במזרח אסיה שבהם עדיין ניתן להנות מעולם החי הבראשיתי ללא הפרעה. אי של חופים ציוריים, אוכל נפלא ותושבים מקומיים חייכנים ומסבירי פנים. שטחה של סרי לנקה גדול פי שלושה מזה של ישראל וחיים בה כעשרים מילון בני אדם.


פרטים נוספים

לטייל בסרי לנקה / מלדיביים

טיולים פרטיים לנוסע העצמאי מיועדים: ליחידים לזוגות למשפחות או לקבוצות חברים, אנחנו נפגש נגלה מה אתם צריכים ונתכנן לכם את הטיול המושלם. נזמין בעבורכם טיסות, נארגן עבורכם את שרותי הקרקע ונלין אתכם במלונות כמו שרק אנחנו יודעים למצוא. אז אם אתם זוג לירח דבש או קבוצת חברים או משפחה אוהבת טבע ומרחבים הגעתם למקום הנכון.

עונה ממולצת לטיול בסרי לנקה / מלדיביים

 

מבחינת מזג האוויר – אוגוסט עד אפריל, אך גם באביב (מאי-יוני) עדיין אפשר לטייל. במאי פורחים הסחלבים. טמפרטורה במהלך כל השנה 28-30 מעלות.

הזמנת טיול לנוסע העצמאי לסרי לנקה / מלדיביים

לקבלת הצעת מחיר ובניית התוכנית, פנו ישירות למומחה שלנו - איל ענבי מנכ"ל יוגה טרוולס שתכנן ניהל והדריך עשרות טיולים בסרי לנקה, ייפגש אתכם ויבין בזמן מאוד קצר את הרצונות שלכם, ויבנה עבורכם את הטיול המושלם!

חדש חדש ולוהט מן התנור

 

חופשות בריאות של 7 לילות בריזורט איורוודי  - גן עדן טרופי בחוף המערבי.

 

 

לפרטים והזמנות

איל מחכה לטלפון שלכם התקשרו כבר עכשיו – 050-5236263   08-9455565

 או כתבו לו למייל – eyal@yoga-travels.co.il

להורדת טופס הרשמה