חופשת ריפוי איורוודה בסרי לנקה

עם אפשרות לטיול עצמאי מקדים


 

סרי לנקה או בשמה הקצר ציילון, היא בבחינות רבות אחד ממעוזי הבודהיזם החשובים בעולם, זהו אי-טרופי עתיר אתרים וטבע, ערים עתיקות, מבצרים, מקדשים ושמורות טבע המאפשרות טיולי ספארי אמיתיים. 

סרי לנקה היא מקור הרפואה האיור וודית רפואה הודית עתיקת יומין 

מה היא האירוודה?

אַיוּרוֶודַה 

הרפואה ההודית העתיקה, בת למעלה מ 5000 שנה. קוד השם הוא סנסקריט, ופירושו "ידע החיים". איורוודה היא שיטת טיפול ורפואה סדורה, אשר עיקריה נכתבו בכתבים רפואיים בני 2500 שנה ומאז נוסף ידע רב ונכתבו כתבים וספרים רבים עד ימינו. כיום נלמדת איורוודה במוסדות אקדמיים לתואר ד"ר ונחקרת בצורה מעמיקה במחקרים מדעיים בשיטות מודרניות.

איורוודה הינה רפואה הוליסטית הרואה את האדם כולו כמכלול, גוף-נפש, המערכות השונות בגופינו, האיברים השונים מחבורים ביחסי גומלין הדוקים ומשפיעים האחד על תפקוד השני, גופינו קשור אל הטבע ומושפע ממצב הטבע וממחזורי הטבע.

האיורוודה היא רפואה טבעית ומתמחה בהתאמה של אורח חיים ותזונה לכל אדם ואדם על פי מצבו הגופני ונפשי. חלק חשוב באיורוודה הוא השימוש בצמחי מרפא שונים.

באיורוודה מגוון עצום של טיפולי גוף, החל מעיסויים שונים עם שמנים שונים, סאונות בשילוב צמחי מרפא, אמבטיות צמחים, נקודות לחיצה אנרגטיות על הגוף, ניסוך שמן על העין השלישית ועוד. רוב הטיפולים הללו משתלבים בתהליכי ניקוי הגוף העוצמתיים שהם חלק חשוב מתורת ריפוי זו.

לחץ כאן להסבר מפורט על הטיפולים

מה בריזורט?

הריזורט הינו מלון המושתת על גן בוטני בן עשרות שנים אשר שימש את מקימי החברה בתחילת דרכם, בגן זה היו אוספים את צמחי המרפא המיוחדים לשימוש המבריאים בהם טיפלו. בתקופה מאוחרת יותר הוקם סביב הגן הבוטני שעל חוף הים מלון. מלון זה מושתת על האיורוודה בצורתה האמיתית והאותנטית ביותר. במלון נמצאים דרך קבע כ 6 רופאים איורוודים, הם הראשונים אשר פוגשים את האורחים.

לאחר תשאול קפדני אשר כולל אבחון על פי לשון, אבחון דופק ועוד מתאים הרופא תוכנית ריפוי מיוחדת ופרטנית לכל אורח. תוכנית זו כוללת הנחיות תזונה קפדניות, תרופות צמחיות וכמובן טיפולי גוף שונים + 2 תרגולי יוגה יומיים לבחירה. חלק מתוכנית הריפוי הוא תהליך ניקוי רעלים אותו מנחים הרופאים בעזרת המטפלים השונים.

לכל אורך זמן השהות יפגשו האורחים את הרופא כל יום לתשאול ובדיקה קצרה ובמידת הצורך תשתנה התוכנית על פי מצבו של האורח ורצונו.

המסע מתחיל עוד בארץ במפגש אישי עם יגאל קוטין, מרפא איורוודי, נטורופת ומטפל ברפואה סינית. יגאל יערוך אבחון ותשאול מדוקדק ויתאים תוכנית תזונתית, צמחי מרפא. תוספי תזונה וכו' לכל אחד ואחת על פי מצבם כהכנה לזמן השהות בריזורט. יגאל יעביר את המידע לרופאים אשר בריזורט וישמור איתם על קשר בנוגע לאורחים.

בתום זמן הריפוי בריזורט יקבלו האורחים הנחיות תזונה וצמחי מפרא להמשך אחרי חזרתם ארצה. דו"ח מפורט על הטיפולים יועבר ליגאל קוטין וניתן יהיה לעמוד עימו בקשר טיפולי בארץ.

טיפולי האיורוודה מומלצים למינימום של 7 ימים ועד 21 ימים בהתאם לזמינות שלכם ולמצב הבריאותי שלכם... 


סרי לנקה לנוסע העצמאי

פרטים נוספים

בנוסף לחופשת הריפוי אנו מציעים טיול עצמאי מקדים בסרי לנקה

סרי לנקה היא מן המקומות הבודדים במזרח אסיה שבהם עדיין ניתן ליהנות מעולם החי הבראשיתי ללא הפרעה. אי של חופים ציוריים, אוכל נפלא ותושבים מקומיים חייכנים ומסבירי פנים. שטחה של סרי לנקה גדול פי שלושה מזה של ישראל וחיים בה כעשרים מילון בני אדם.

את הטיול העצמאי תוכלו לשלב לפני או אחרי חופשת ריפוי האיורוודית בהתאם לזמן שתבחרו. 

על המלון שלנו

הריזורט האיורוודי היהפהפה והמוערך, ממוקם על שפת הים בחלקה המערבי של סרי לנקה. מקום בו הבריאות, המנוחה, הניקוי והלמידה הם מקודשים ומתאפשרים בתנאים המקסימליים. האוכל האיורוודי הוא מהבריאים ומהמשובחים שיש, מרכז הטיפולים שבמקום  הוא המקצועי ביותר בסרי לנקה, והכל ממוקם בתפאורה רומנטית של חוף ים זהוב, בצל דקלי הקוקוס, סרי-לנקה במיטבה

להזמנת החבילה

לקבלת הצעת מחיר ובניית התוכנית, פנו ישירות למומחה שלנו - איל ענבי מנכ"ל יוגה טרוולס שתכנן ניהל והדריך עשרות טיולים בסרי לנקה, ייפגש אתכם ויבין בזמן מאוד קצר את הרצונות שלכם, ויבנה עבורכם את הטיול המושלם!

יגאל קוטין

יגאל, מרכז המגמה האיורוודית במכללת רידמן, הוא אחד המומחים הגדולים בישראל לרפואה איורוודית.

יגאל ישמש כאיש הקשר וכגשר בין המזרח למערב – בין הרופאים והמטפלים המקומיים לבינכם.

למי מכם שיבקשו להעמיק את הטיפול הבריאותי ולטפל באספקטים גופניים מסויימים איתם הם מתמודדים – יגאל ילווה אתכם בתהליך באבחון מוקדם בקלינקה

שלו עוד לפני צאתכם למסע הריפוי המפנק , ויעביר את כל הממצאים לרופאים האיור וודים שבריזורט..

 

 

 

 

לפרטים והזמנות

איל מחכה לטלפון שלכם התקשרו כבר עכשיו – 050-5236263   08-9455565

 או כתבו לו למייל – eyal@yoga-travels.co.il

להורדת טופס הרשמה