גוף ונפש בסרי לנקה- סוכות 2019

שבוע של פינוק והתחדשות בהובלת ניסים אמון


בחול המועד סוכות נצא לסדנה בת שמונה לילות בריזורט איורוודי מצוין על חופה המערבי של סרי לנקה. אנו מזמינים אתכם להצטרף לשבוע של ריפוי והתחדשות, מסז'ים יומיים, אבחון וליווי של רופא איורוודה מוסמך, אוכל וצמחים שמותאמים במיוחד לך, תרגולי יוגה והרצאות מעמיקות בנושא סודות הבריאות של המזרח מאת ניסים אמון.


על הסדנה:

שמונה לילות ושמונה ימים בריזורט אקזוטי ויפהפה על חוף הים, בעל מוניטין עולמי בתחום האירוודה. האירוח על בסיס פנסיון מלא, וכולל שבעה טיפולי מסז' באורך של שעתיים וחצי בכל יום, סופם באמבטיית צמחי מרפא, תזונה בריאה מותאמת אישית ותרכובת צמחים.

לבד מטיפולי האירוודה, צירפנו למסע את ניסים אמון, שיתרום מחוכמתו ומהידע הרב שצבר במהלך חייו בנושא סודות הבריאות של המזרח, ויקשור את ההקשרים החשובים בין ריפוי הגוף לריפוי הנפש.

בכל בוקר יתקיים שיעור יוגה של מדריך מקומי מצוין, ובערב מפגש לימודי עם ניסים אמון.

מה היא האירוודה?

אַיוּרוֶודַה - "ידע החיים הארוכים" היא שיטת טיפול של רפואה הוליסטית שמקורה בהודו. מטרת הטיפול היא להביא להבראת גוף והנפש והבאתו למצב של "הארה" - הרמוניה ושלמות נפשית גופנית.

זיהוי קיומם וחוזקם של כוחות אלה הוא תפקידו של מרפא האיורודי. כל משתתף יעבור בדיקה גופנית יסודית, מישוש הדופק, תשאול מפורט ושאלון. בעזרת הבדיקות יחליט המרפא על המצב שלכם, ויכין עבורכם תוכנית טיפולים. בשבוע בריזורט תקבלו תוכנית טיפולים פרטנית, המורכבת מתזונה, טיפולים וצמחי מרפא. 

לפרטים על הריפוי האיורוודי

לכל הפרטים על האבחונים והטיפוליםלחץ כאן

על המלון שלנו:

סידהלפה – הריזורט האיורוודי היהפהפה והמוערך, ממוקם על שפת הים בחלקה המערבי של סרי לנקה. מקום בו הבריאות, המנוחה, הניקוי והלמידה הם מקודשים ומתאפשרים בתנאים המקסימליים. האוכל האיורוודי הוא מהבריאים ומהמשובחים שיש, מרכז הטיפולים שבמקום  הוא המקצועי ביותר בסרי לנקה, והכל ממוקם בתפאורה רומנטית של חוף ים זהוב, בצל דקלי הקוקוס, סרי-לנקה במיטבה. 

קישור לאתר המלון

וחוץ מהסדנה - נצא גם לטייל :

ך הימים בהם נשהה בריזורט נצא לטיולים מעניינים בסביבה.

באחד מן הימים נצא לטיול בחוף המערבי – ביקור מרגש  במדגרת צבי ים, משם נמשיך לשייט חוויתי בנהר המאדו שבבנאטוטה שם נבקר באי הקינמון ונלמדאת תהליך הייצור של האבקה והשמנים שמפיקים ממנו, נכיר בעלי חיים שונים,עופות ומיני ציפורים האופייניים לחבל ארץ זה.

ביום אחר, נצא עם ניסים אמון,רכובים על  tuktuk,  לביקור במקדש המפורסם שבאלוטגאמה, שם נתוודע לסיפור חייו של הבודהה, בעזרת ציורי פרסקו המצוירים על קירות המקדש.

נחזור למלון שלנו דרך מרכזי הקניות שבעיר והשווקים התוססים.

במהלך הימים, לקראת השקיעה, נצא לטיולים רגליים לביקורים בכפרים האותנטיים שסביב הריזורט ונתרגל במהלך הטיולים מדיטציה מיוחדת בהנחיית המאסטר.

פרטים נוספים

על המנחים :

ניסים אמון

סופר ומרצה על חכמת המזרח. זן מאסטר ונזיר בודהיסט לשעבר, ממציא שיטת הטרילותרפיה המטפלת בנפרד בראש, ברגש ובבעל הבית הפסיכולוגיה של האיברים. לגוף ולנפש יש קשר הדוק המשפיע על הבריאות, והשיעורים עם ניסים יעזרו להבין ולשחרר את המחלות גם מהמקור הנפשי שלהן. במהלך השבוע נטפל בגוף בדרכים שונות וננקה אותו מרעלים, אך צריך גם לנקות פצעים של הרגש. ניקוי רעלים פנימי נפשי. באולם  המדיטציה נלמד את התיאוריה של האיברים והקשר בין המחלות השונות. נעשה עבודה בזוגות לפתוח את מרתפי הלב ולשחרר מטענים. 

 

 

פרטים נוספים בקרוב ...

לפרטים והרשמה התקשרו אלינו 08-9455565

להורדת טופס הרשמה